Apie mus

Mes dirbame tam, kad paverstume kiekvieno vaiko šventę mažu stebuklu

Pripučiami batutai puikus pasirinkimas kiekvienoje šeimos šventėje ar miesto renginyje. Visuomet atsiranda mažųjų, kuriuos smagu užimti judriomis pramogomis gryname ore.

Mes pasirūpinsime batuto pristatymu ir paruošimu, o Jums teliks džiaugtis vaikų šypsenomis. 

Labai rimtai žiūrime į kiekvieno kliento poreikius, dėl to pažadame, kad jums nereiks pergyventi dėl mūsų darbo kokybės.

Mūsų Batutai

Visi batutai yra naujausių modelių ir turi ISO sertifikatus. Batutai turi specialius tinklo stogelius, kad vaikai nesusižalotų. 

Puikūs ir universalūs pripučiamų batutų modeliai, nes pramogauti gali įvairaus amžiaus vaikai.

Žaidimų aikštelė su mini kliūčių ruožu vaikų (ypatingai mažesniųjų) tampa labiausia mylima žaidimų vieta, o čiuožykla siekianti beveik 6 metrus nepaliks abejingų vyresniųjų vaikų ir paauglių. 

 

Taisyklės

Tam, kad visiems pramogauti būtų smagu ir saugu, kviečiame susipažinti su  batuto eksploatavimo ir saugaus naudojimosi taisyklėmis.

Avansas – mokamas pavedimu- 30 eur. Taipogi prašome užstato už batutą- 50 eur.

Likusi suma – mokama pristačius batutą.

Batutai nuomojami nuo 10:00 iki 20:00. Tačiau visada stengiamės prisiderinti prie kliento poreikių ir individualiai koreguojame nuomos laiką.

Batuto nuomos pradžia laikoma batuto pristatymas nurodytu adresu, paruošimas naudojimui užtrunka 1-1,5 val. Taipogi batuto nuomos pabaiga laikoma atvykimas paimti batutą, jo surinkimas ir supakavimas užtrunka 1-1,5 val.

Šiuo metu mūsų turimi batutai Klounas ir Spalvotas Lego.

Jų skirtumai: žaidimų aikštelė skirtingose pusėse;  Klounas turi mini atskirą tinklu užsegamą vaikų žaidimų kampelį.

Prie batutų aprašymo yra video kuriuose išsamiai parodytas pripučiamų batutų vidus ir išorė.

Taip, be abejo mes atvežame, pripučiame paruošiame batutą, ir vėliau atvykstame supakuojame ir išsivežame.  Jums nieko daryti nereikia.

PRAŠOME iš Jūsų supratingumo, kadangi batutai gabenami didelėje priekaboje su kuria yra sunku manevruoti mažuose kiemuose ar siauruose keliukuose, o kartais ir neįmanoma privažiuoti. Batutas sveria apie 250 kg. dėl to žmogui iš tiesų sunku jį atgabenti ant pievos. INFORMUOKITE mus, apie visus galimus nesklandumus, tam, kad galėtume pasiruošti ir viską atlikti kuo greičiau ir sklandžiau. 

Batutas laikomas rezervuotas, kai apmokamas avansas.

Jūs visada galite būti ramūs, kad mes atvyksime laiku ir nepavesime Jūsų šventės metu

Užpildykite užklausos formą, esančią prie kiekvieno batuto arba meniu juostoje „užsakyti batutą“.

Skambinkite +370 650 33799

Rašykite el. paštu duo.opus@gmail.com

Reikalinga paprasta 220 V elektros lizdas, ne toliau kaip 20-25 m. nuo statomo batuto vietos. Mes atvežame savo prailgintuvą (deja paprasti buitiniai dažnai yra netinkami)

Batutas statomas ant vejos/pievos. Turi būti lygi vieta, be akmenų, žvyro. Jei neturite šių sąlygų prašau informuokite, kad galėtume įvertinti, ar batutą bus galima pritvirtinti prie žemės. 

Batutas skirtas nuo 3 iki 14 m. vaikams. Ir iš tiesų dėl batutų universalumo (turi mini kliūčių ruožu) smagiai pramogauja įvairaus amžiaus vaikai.

Pramogaujančių asmenų svoris max iki 60 kg.

Vienu metu gali pramogauti 4-8 vaikai (priklausomai nuo svorio), bendras svoris ant batuto neturi viršyti 350 kg.

Accordion Content